Merhaba arkadaşlar,bugünden itibaren web sayfamda sizler için eğitsel içerikli oyunlar paylaşacağım.Genellikle üniversite öğrencilerinin kendi dersleri için benden istedikleri eğitsel içerikli flash oyunları sizlerle buradan paylaşmaya başlıyorum.Bu eğitsel içerikli oyunların nasıl yapıldığını anlatmayacağım ama isteyenler olursa video derslerini çekip atacağım zamanı beklemeleri gerekir.Oyunun önizlemesi aşağıda ki gibi:

SWF Movie

Uygulama da kullanılan bütün dosyaları aşağıdan indirebilirsiniz…

  Yazar Hakkında

  6 Yorum

  1. Güzel Çalışma Mahmut abi tebrik ederim.

  2. lütfen acil paylaşırmısın mahmut bey çok acil belki de hayatımı kurtarıcan..?

  3. ben kendim çalıştırdığımda hata weriyo isimleri nereye yazdığınızı annlayamadım yardımcı olrmusunuz ..?mesala:kare_mc war ama nerede yazılmış gremiyopm o yzden hata weriryo?

  4. uygulama da çoğu nesneyi Linkage yöntemi ile yerleştirdim.Yani nesneler kod bölümünden yazılıp kütüphaneden otomatik alınıyor.Onun için kodları çok iyi analiz etmeniz gerekir.

  5. bu oyunun kodlarını görmemiz mümkün mü

  6. ben yapmaya çalıştığım eğitsel bir oyun var bir noktada takıldım yardımcı olabilirsenir çok sevinirim. yapmaya çalıştığım oyun bilgi yarışması tarzı bir oyun. örneğin türkiyede ne nerede soru çıkıyor cevap için harita üzerinden işaretlemek istiyorum. her bir ili buton yaptım if else ile doğru olan ili seçince “doğru ” diğerlerinden herhangi birini seçince “yanlış” uyarısı versin istiyorum. ama doğru kodu yazamadım. lütfeeennn aciiil yardım

  Yorum Yap

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

  Close