Swf dosyalarınızın sadece kendi domaininizin altında çalışmasını istiyorsanız ya da hangi domain de çalıştığını anlamak için kullanacağınız güzel bir kod yapısı vereceğim sizlere.Bu şekilde uygulamalara ekleyeceğiniz bu kod sayesinde sizin uygulamalarınızın sadece sizin domaininizde çalıştırabilirsiniz.Bu kodlar ile swf dosyasının bulunduğu dizinin adresini alabiliriz.

bu kodları şu şekilde değiştirebilir ve kullanabilirsiniz.

Önizleme aşağıda ki gibi olacak:

This movie requires Flash Player 9

Yazar Hakkında

1 Yorum

  1. Merhaba, ben yazdığınız kodu local bir klasör üzerinde kullanmaya çalıyorum ve sadece klasör adı verdiğimde çalışıyor.
    yani “test” klasörü içerisindeyken swf çalışıyor “test” klasörü dışında ise çalışmıyor ancak ben “test” klasörünün bulunduğu dizini de tanımlamak istiyorum yani “C:\test” gibi fakat dizini bu şekilde yazdığımda as3 bu parametreyi tanıyor.
    Bu sorunu düzeltmemin bir yolu varmı acaba?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Close