Genellikle sitenize girmek istediğiniz anda tarayıcınızın adrs çubuğunda uzun bir süre dönen loader işaretinden sonra karşınıza çıkan yazı. İlk nedeni istek yaptığınız sayfada sonsuz bir döngüye girmiş kod bulunabilir.Sayfaların kendi içinde kendilerini çağırmaları ile cevap veremeyen sistem muhtemelen 30 sn sonra timeout hatasına düşecektir.Eğer bu sitenin yöneticisi siz iseniz istek yaptığınız sayfada ki kodları tekrar inceleyin.Eğer diğer sayfalara erişip sadece bir sayfada bu sorun varsa muhtemel hata sonsuz döngüye sebep olan kodlardır.
İkinci olarak bütün sayfalara erişim engeliniz varsa IP bloklaması yemiş olabilirsiniz ve sunucu hizmeti aldığınız kişi ya da kurumlara mail atmanız gerekebilir.
Sebebine gelince, eğer bu siteye aşırı derecede sorgu gönderiyor, dosya çekiyor ya da dosya yüklüyorsanız sebeplerden birisi bu olabilir. Kara listeden çıkıp beyaz listeye girmek için sunucu hizmeti veren kurum ya da kişilerden talepte bulunun.

Yazar Hakkında

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Close