bedava resimler

Themeforest gibi ücretli olarak wordpress ya da HTML temalar satan sitelerdeki resimleri hepimiz görmüşüzdür.Aslında temaları gerçekten de güzel gösteren bu resimlerin olduğuna inanan biri olarak şu fikre de katılıyorum:”Themeforest da ki temalar manken üstünde ki gömlekler gibidir, kendi üzerinize giydiğinizde tırt”. Bundan dolayı bu site üzerinde ki temaların bu resimleri aldıkları web sitelerini bir liste halinde paylaşmak istiyorum.Zira bu liste bana çok lazım oluyor.
Themeforest’daki temalarda sizlere genelde şu uyarıyı veriyor

“The images you see in the screenshots are used for demo purposes only, they are not included in the download package, all images are free and can be found at…”

Gördüğünüz ekran görüntüleri yani resimler sadece demo(örnek) siteler için kullanılıyor, bunlar indirme paketine dahil değildir, bütün resimler ücretsizdir ve aşağıda ki sitelerden bulabilirsiniz.
1.Flickr.com***
2.Shutterstock.com**
3.unsplash.com *****
4.picjumbo.com ***
5.fineartstudioweddings.com
6.KatherlineLyndiaPhotography
7.superfamous.com
8.jaymantri.com
9.getrefe.tumblr.com
10.photl.com
11.photodune.net
12.pixabay.com
13.subtlepatterns.com

Yazar Hakkında

1 Yorum

  1. Teşekkürler hocam, bu listeye bende bir tane ilave etmek istiyorum.. kendimde çok sık kullanırım yabancı bir site ama çok işe yarar resimler var.. http://www.pptbackgrounds.net bir bakın isterseniz.. eklemenizi tavsiye ederim listeye..
    kolay gelsin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Close